poniedziałek, 20 września 2010

Nowy model

Żeby przypadkiem nie zaatakowała rutyna trzeba było opracować nowy model portfelików. Tym razem składany z przegródkami na karty / dokumenty i kieszonką na drobne. Zamknięty ma wymiary ok. 9 x 10 cm. Ten egzemplarz wykonany z jednej z weselszych tkanin ze Szmatki Łatki w dwóch odcieniach kolorystycznych.


środa, 15 września 2010

Efekt pokazywania...

...dzieciom zbyt wielu pomysłów ;-) Tak właśnie się skończyło pokazanie córce worków szytych przez Martę W naszym przypadku konieczne były oczywiście konie ;-)

poniedziałek, 13 września 2010

Odrobina kobiecości...

Choć sezon imprez karnawałowych dopiero przed nami to nigdy nie wiadomo kiedy może nam się przydać niewielka kopertówka. Pomieści najpotrzebniejsze drobiazgi i dopełni wieczorowego stylu.

piątek, 10 września 2010

Jesiennie

Na szczęście przewidując, że nie będzie łatwo ani szybko, zaczęłam robić go w lipcu. Udało mi się dobrnąć do końca. Co prawda nie jest tak efektowny jak np. szale Dagny, w które zawsze wpatruję się jak w obraz, ale cóż, od czegoś trzeba zacząć.
Tak czy inaczej jestem z niego dumna. Zrobiony z Luny (1 motek) na drutach 5,5.

wtorek, 7 września 2010

Portfelowo

Po tradycyjnej przerwie czas pojawić sie z czymś nowym. Tym razem padło na portfele. Mniejsze, większe ale zawsze kolorowe i wesołe ;)