środa, 27 października 2010

Sezon promocji w Ellefant!

W imieniu Oli, właścicielki Galerii, zapraszam do zarejestrowania się. W najbliższy piątek 29.10.2010 wśród klientów zostaną rozlosowane kupony rabatowe na zakupy! No i działa tam już program partnerski Pamiętajcie, sezon prezentowy przed nami! ;)

ellefent

poniedziałek, 25 października 2010

Jak się dobrze zblokować

Zrobił się kolejny szal z Luny. W zamyśle miał być bardziej szalikowy niż szalowy. Teraz przy blokowaniu ma ok. 40 x 170 cm. Zrobiony z ok. 3/4 motka na drutach 5,5.
No i właśnie są to moje pierwsze testy z blokowaniem na ramie zrobionej bardzo ambitnie z kilku listewek i garści gwoździ. Jedna podstawowa zaleta jest dla mnie oczywista - po naciągnięciu spokojnie ramę można postawić do kąta i nie trzeba przez to skakać. A jakie będą dalsze wrażenia to się okaże.


piątek, 22 października 2010

Nadrabiając zaległości

pomagamy Julkowi

Taki Serdeczny Kolega poleciał już jakiś czas temu do Maknety z przenaczeniem na Charytatywny Bal Andrzejkowy. Oby jak najwięcej osób okazało swoje ogromne serducha i wsparło Stowarzyszenie pomagające dzieciaczkom.

piątek, 8 października 2010

Ankieta

W imieniu Yadis zapraszam do wypełnienia ankiety.

Yadis pisze pracę magisterską na temat "Rękodzieło w polskojęzycznym internecie". Ankieta przeznaczona jest dla osób prowadzących blogi rękodzielnicze [w szerokim tego słowa znaczeniu].